Daha fazla bilgi için
0328 825 55 25

Kurumsal Yapımız

Av. Hacı Hüseyin Sezgin

1949 doğumlu olan Hacı Hüseyin Sezgin ‘‘Sezgin Hukuk Bürosu’’nun kurucusudur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Hüseyin Sezgin, avukatlık stajını Adana Barosu’nda tamamlamıştır.

Av. Mustafa Gökhan Gökfidan

1988 doğumlu olan Mustafa Gökhan Gökfidan Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Avukatlık stajını Osmaniye Barosu’nda ve Sezgin Hukuk bürosunda tamamlamıştır. Özel Hukuk Anabilim Dalı’nda Tazminat Hukuku Bilim Dalı’nda halen uzmanlık eğitimi/yüskek lisansına devam ettirmektedir.

Av. Osman Emre OLCAY

1990 doğumlu olan Osman Emre OLCAY Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2009/2013 eğitim-öğretim hayatında üniversiteden dereceyle mezun olarak ONUR ÖĞRENCİSİ olmaya hak kazanmıştır.

Av. Kamil Ogün MÜLAYİM

1992 doğumlu olan Stj. Av. Kamil Ogün MÜLAYİM İnonü Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2013/2014 eğitim-öğretim hayatında üniversiteden dereceyle mezun olmuştur. Avukatlık Stajını Sezgin Hukuk Bürosunda tamamlamıştır.İcra Hukuku alanında icra takiplerinin hazırlanması ve takibi, haciz ve tahliye işlemlerinde yeterli bilimsel ve pratik bilgiye sahiptir. Bunun yanında tazminat hukuku, ceza hukuku, iş hukuku ve gayrı menkul hukuku alanında da çalışmalar yürütmektedir. İngilizce bilmektedir.